• Płatności

• Stołówka wydaje posiłki od 6 września. Wyjątkiem jest oddział przedszkolny i posiłki wydawane będą
          od 1 września.

Począwszy od 1 września zgłoszenie dziecka na posiłki odbywa się poprzez dokonanie opłaty.

Sprawy związane z żywieniem obsługują:

- intendent pani Maria Tyza

- pomoc administracyjna pani Jolanta Mościcka

Sprawy można załatwiać w godz. 7.00 - 15.00

RODZAJE POSIŁKÓW DO WYBORU

1. PEŁNE WYŻYWIENIE – koszt 1 dnia - 15 zł

2. ŚNIADANIE I OBIAD – koszt 1 dnia - 12 zł

3. OBIAD  – koszt 1 dnia - 10 zł

Śniadania i podwieczorki - tylko dla oddziału przedszkolnego.

LICZBA DNI ROBOCZYCH W MIESIĄCU

Rodzic co miesiąc wpłaca na konto obliczoną przez siebie kwotę za dni pobytu dziecka w szkole. Należy pomnożyć koszt posiłku razy liczbę dni roboczych w miesiącu.

Rok szkolny 2023/2024:

wrzesień - 18 dni (uczniowie kl. I - VIII) lub 21 dni (dzieci z oddziału przedszkolnego)

październik -  22 dni

listopad -  dla klas I-VIII – 19 dni, dla oddziału przedszkolnego 21 dni (odliczono dni żywieniowe: za 2 i 3 listopada)

grudzień -  dla klas I-VIII – 16 dni, dla oddziału przedszkolnego 19 dni (Ważne! Proszę nie płacić za posiłki za styczeń w grudniu!)

styczeń -  12 dni, dla oddziału przedszkolnego 22 dni

luty - 21 dni

marzec - 19 dni

kwiecień - dni

maj - dni

czerwiec - dni

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat. Termin zapłaty przypada na koniec miesiąca poprzedzającego miesiąc żywieniowy (tj. za październik - na koniec września). Za styczeń 2024 r. termin przypada do 5 stycznia.

W przypadku braku opłaty, obiady zostaną wstrzymane.

NIEOBECNOŚĆ DZIECKA W SZKOLE

W przypadku, gdy uczeń korzystający z obiadów będzie nieobecny w danym dniu w szkole należy zgłosić ten fakt poprzez wysłanie wiadomości na email:

jmoscicka@eduwarszawa.pl lub telefonicznie intendentowi do godziny 8:00 danego dnia. Zgłoszenie nieobecności po terminie skutkuje brakiem możliwości odliczenia kosztu obiadu.

W przypadku wycieczki szkolnej (planowanej nieobecności w szkole) rodzic zgłasza ten fakt do 8:00 dnia poprzedzającego wycieczkę na adres jmoscicka@eduwarszawa.pl

Koszt odwołanego obiadu rodzic odlicza samodzielnie od kwoty w następnym miesiącu. Przykładowo
          w październiku odwołano 5 obiadów, zatem przelew za listopad pomniejszam o kwotę 5×10 zł (50 zł).

DANE DO WPŁAT

Numer konta:  68 1030 1508 0000 0005 5110 5024 Bank Handlowy

Odbiorca: DBFO dla SP358

W tytule przelewu podać: Imię i nazwisko dziecka/ jaki posiłek/jaki miesiąc