Dzień Babci i Dziadka

Dnia 20 stycznia w g.8.30-11.30 dzieci z klasy 1 H miały wspaniałych gości. Przybyli do nas Babcie, Dziadkowie oraz Rodzice uczniów. Spotkanie rozpoczęło się od części artystycznej, podczas której wnuki wyrecytowały wiersze dla babć i dziadków, śpiewały piosenki i zatańczyły 2 tańce integracyjne. Każdy z zaproszonych gości otrzymał okolicznościowy prezent: babcie-laurki, a dziadkowie - ramkę ze zdjęciem swojego wnuczka lub wnuczki. Po słodkim poczęstunku rozpoczęły się konkurencje dla zaproszonych gości: rozpoznawanie dziadków na rysunku, rysowanie portretu wnuczka,przyszywanie guzików, wiązanie krawatów, łańcuszek na szydełku, wywiad z babcią i dziadkiem, wspólne rysowanie drzewa genealogicznego. Dzieci zapraszały gości do wspólnego śpiewania i zabaw ruchowych: "Jestem muzykantem", "Żabka", "Dwóm tańczyć się zachciało".
Wszyscy świetnie się bawili, a uśmiechom nie było końca.