• To my klasa 1 D

To my - klasa 1 D, klasa jak każda inna w naszej szkole, czyli wesoła gromadka 24 uczniów. Każdego dnia stawiamy czoło nowym wyzwaniom, zdobywamy świat uśmiechem ihumorem. Czasem pojawiają się trudności, ale staramy się je pokonywać razem, bo w końcu od czego mamy przyjaciół, rodziców oraz nasze panie. W nauce jesteśmy coraz lepsi, codziennie poznajemy nowe litery, liczby a także uczymy się otaczającego świata. Łączą nas zainteresowania, pasje, zawsze możemy na siebie liczyć. Oczywiście zdarzają się czasem drobne sprzeczki, ale codziennie uczymy się jak je pokonywać, a nasz kodeks klasowy, który sami stworzyliśmy, przypomina nam co jest ważne. A jeśli nie on, to nasze panie- Magda, Monika oraz Asia zawsze służą radą i pomocą. Ogólnie nasza klasa jest godna uwagi bo Matylda, Julia, Tomek, Basia, Franek,Kamil, Alek, Klementyna, Maja, Ignacy, Ewa, Lena, Oliwka, Wiki, Staś, Amelka, Gabi, Dawid, Bartek, Edwin, Natalka, Olek, Michał i Amelia to mieszanka doskonała. Nasz wygląd i styl nie różni się zbytnio od siebie. A jednak każdy z nas ma niepowtarzalny charakter i osobowość. W naszej klasie znajdą się osoby ciche i skromne, ale także odważne i szalone. Jest to doskonałe połączenie, gdyż dzięki temu w naszej klasie jest zawsze wesoło, przyjemnie i nigdy nie wieje nudą, a nasze panie mają co robić z nami, dostarczamy im ciągle nowych wyzwań :)

21.04.2017 15:47 | więcej »