• test
    tu wklejam tekst
    11.12.2017 13:55 | więcej »
  • Nasza klasa w licznym składzie wzięła udział w pierwszym etapie konkursu recytatorskiego.Do drugiego etapu zakwalifikowała się Zosia i zajęła III miejsce.
    Serdecznie gratulujemy !!!
    09.05.2017 15:26 | więcej »
  • We wtorek 25.04 wszystkie zerówki z naszej szkoły wzięły udział w Przeglądzie Piosenki Wiosennej. Nasza klasa zaprezentowała układ taneczny do utworu "Wiosna w błękitnej sukience". Śpiew połączony z tańcem wypadły znakomicie :-). Z zaciekawieniem słuchaliśmy i oglądaliśmy występy wokalne naszych kolegów. Na koniec uroczystości, Pani Dyrektor osobiście rozdała przedstawicielom klas pamiątkowe dyplomy. Konkurs będziemy miło wspominać jako kolorowy i śpiewny początek wiosny.

07.05.2017 08:59 | więcej »
  • 19.04.2017 21:25 | więcej »
  • Dnia 10 kwietnia uczniowie z klasy 0g pojechali na wycieczkę do Chatki Marzeń w Głoskowie. Na początku, dzieci wzięły udział w wielkanocnej grze „Zaginione pisanki”. Dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek związanych ze świętami, a także sami wykazaliśmy się sprytem oraz wiedzą na temat Świąt Wielkanocnych. Następnie, nadszedł czas na samodzielne pieczenie kiełbasek. Po posiłku mieliśmy wolny czas- świetnie bawiliśmy się na placu zabaw. Na koniec odbyły się zajęcia plastyczne, podczas których wykonaliśmy świątecznego baranka. Pogoda była wymarzona więc do szkoły wracaliśmy w bardzo dobrych nastrojach.

19.04.2017 21:25 | więcej »
  • W naszej szkole trwa Projekt Międzyszkolnej Pomocy. Polega on na prowadzeniu "koleżeńskich lekcji" przez uczniów klas 4-6 w szkolnych zerówkach. Celem projektu jest poszerzanie wiedzy oraz zainteresowań uczniów, rozwijanie empatii, umiejętności pomagania innym oraz integracja- poznawanie się klas starszych z najmłodszymi. W marcu dwukrotnie gościliśmy Małgosię Wiśniewską z klasy V B, która poprowadziła bajeczne zajęcia. Dzieci bardzo chętnie wypowiadały się na temat ulubionych bajek a następnie grupowo uwieczniły swoich bohaterów na plakatach. Drugie spotkanie przebiegało w bardzo żywiołowej atmosferze, ponieważ dotyczyło ulubionych zabaw dzieci. Dziękujemy Małgosi za miło spędzony czas. Do zobaczenia i czekamy na innych uczniów…

19.04.2017 20:55 | więcej »
  • Dnia 09.02 uczniowie naszej klasy odwiedzili Teatr Capitol. Finezyjne kostiumy przedstawiające zwierzęta bardzo przypadły do gustu naszym dzieciom. Nie było czasu na nudę, aktorzy często schodzili ze sceny wzbudzając emocje u młodych widzów. Na koniec dzieci uczestniczyły w krótkich warsztatach szczegółowo opisujących pracę aktora, a także innych osób zaangażowanych w powstanie tak okazałego widowiska.

19.04.2017 20:35 | więcej »
  • Dnia 20.01 w naszej klasie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na przedstawienie przybyli zaproszeni goście: rodzice i dziadkowie. Dzieci zaprezentowały obszerny program artystyczny. Były piosenki, wiersze, inscenizacje na wesoło oraz tańce. Rodzice przygotowali pyszny poczęstunek, wnuczkowie wręczyli dziadkom przygotowane specjalnie na tę wyjątkową okazję albumy. Uroczystość upłynęła w miłej atmosferze.

14.04.2017 14:40 | więcej »
  • 12 grudnia   nasze dzieci uczestniczyły w zajęciach muzealnych pt. „Pierwsza gwiazdka” dotyczących tradycji bożonarodzeniowych związanych z dekorowaniem domu, potrawami wigilijnymi, muzyką świąteczną. Dowiedziały się, że postać Świętego Mikołaja powszechnie przedstawianego dziś jako gruby krasnal w czerwonym palcie ma niewiele wspólnego z pierwowzorem – biskupem w ornacie i mitrze. Ponadto miały okazję zobaczyć jak dawniej ubierano choinkę i skąd wziął się ten zwyczaj.

14.04.2017 12:58 | więcej »
  • 17 listopada 2016r. klasę 0g odwiedziła Pani Grażyna Bernatowicz-  polska politolog i dyplomata, podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Pani Grażyna, która jest babią Aleksandra zajmowała stanowisko ambasadora RP w Hiszpanii i Andorze oraz kierowała placówką dyplomatyczną w Czechach. Bardzo ciekawie opowiedziała dzieciom o swojej pracy, przygotowała dla dzieci ukryte w balonach zagadki na temat krajów UE, kolorowanki oraz słodki poczęstunek. Dzieci reagowały bardzo żywiołowo, pytań nie było końca…. Serdeczne podziękowania składamy pani Grażynie Bernatowicz za okazaną życzliwość, profesjonalne i jednocześnie przystępne dla dzieci podejście do tematu.

14.04.2017 12:24 | więcej »