Teatr Kamienica

Spektakl ,,Jaś i Małgosia zabrał małych widzów do tajemniczego lasu, w którym odkryli chatkę z pierników i jej przebiegłą właścicielkę - Babę Jagę. Zagubionemu w lesie rodzeństwu pomogły dzieci znaleźć drogę do domu i przetrwać wraz z  nim noc w leśnej krainie. Poszukały też sposobu, by wydostać się z rąk niedobrej czarownicy. Leśna przygoda z Jasiem i Małgosią nauczyła młodych widzów jak przezwyciężyć własne strachy i przekonała, że zawsze warto wierzyć w siebie. W nagrodę za aktywny udział w leśnej wyprawie, Jaś i Małgosia odkryli przed dziećmi tajniki magicznych efektów teatralnych.
Było dużo śpiewu, tańca i rozmów z młodymi widzami. Niektóre dzieci otrzymały do wykonania leśne zadania specjalne."