Wykopki - wycieczka do zagrody

Tu Michasia:)

Wycieczka do zagrody Leszczynowe Zacisze

Na wycieczkę do zagrody „Leszczynowe Zacisze” wybraliśmy się 2 października.

Gdy dojechaliśmy na miejsce dzieci bawiły się na różnych atrakcjach.  Karmiliśmy zwierzęta, niektórzy skakali na trampolinie, a jeszcze inni  urządzali przejażdżkę na  orczyku.  Najbardziej podobała nam się zabawa na sianie.

Po zabawie jechaliśmy traktorem na pole, żeby zbierać ziemniaki. Na polu otrzymaliśmy koszyki i zaczęło się zbieranie ziemniaków😊 Po wykopkach pani opowiedziała nam o warzywach rosnących na tym polu. Tymi warzywami były buraki, pietruszki, oraz marchewki.  Po powrocie z wykopków na farmę zjedliśmy pieczonego ziemniaka i kiełbasę, były pyszne! Po zjedzeniu mieliśmy dużo czasu na wspólne zabawy… a na  koniec pani podarowała wszystkim dzieciom ziemniaki.  Wycieczka była super!!!

WIĘCEJ ZDJĘĆ - KLIKNIJ