Internetowy Teatr TVP

„Śpiąca Królewna” wg Braci Grimm Teatru Guliwer w Warszawie

12 kwietnia uczniowie naszej klasy mogli obejrzeć spektakl w ramach projektu, który oparty jest na idei promowania i przybliżania teatru poprzez realizacje transmisji spektakli z teatrów w całej Polsce.

"Największa widownia, spektakle za darmo, a co miesiąc nowość na scenie. Co to za teatr? To Internetowy Teatr TVP dla Szkół. Właśnie zagrał po raz kolejny, a dzieci niemal z całej Polski, dzięki transmisji na żywo w internecie, zobaczyły spektakl „Śpiąca Królewna” w reżyserii Tomasza Mana z Teatru Guliwer w Warszawie.

Przedstawienie oparte jest na motywach baśni braci Grimm, a opowiada o bezgranicznej miłości rodziców do dziecka i próbie jego ochrony przed niebezpieczeństwami czyhającymi na nie w dorosłym życiu. Historia Śpiącej Królewny, którą wystawił Teatr Guliwer z Warszawy, pokazuje, że warto zaufać dziecku i wspierać jego samodzielność".

WIĘCEJ ZDJĘĆ - KLIKNIJ